Odpovědi

Propagace homosexuality + když se uznají práva homosexuálům, uznají se i pedofilům

27. července 2016 v 19:18 | stophomofobii
O účelu této stránky už víte, ale co ten osudný podnět, který mě přinutil ji skutečně založit? Byla jím níže se nacházející diskuze, do které jsem se samozřejmě zapáleně zapojila. :D

Poznámka: diskutující jsou odlišeni stylem písma - já mám hnědé, diskutující č. 1 má písmo nakloněné a diskutující č. 2 má písmo šedé nakloněné.

Že je tam uzákoněn zákaz propagace homosexuality a pedofilie, mě vůbec nepobuřuje. Tady u nás se to všem neustále cpe, neustále jsme masírováni homo reklamou, v Rusku vás tím prostě nebudou v médiích obtěžovat a v soukromí ať si dělá každý co chce, to je jeho věc. Vůbec by mi nevadila společnost, kde na mě nevyskakuje desetkrát denně článek nebo video o tom, jak je super být homosexuál a jak jsou nepochopení...

Kdyby náhodou na světě existovala většina homosexuálů, která by zakázala propagaci heterosexuality, jistě by to heterosexuálům včetně tebe nebylo příjemné. Jako jo, pro lidi sexuálně orientované nějak je jistě aspoň trochu zvláštní si číst či sledovat něco o lidech orientovaných jinak, ale že by se vyloženě muselo zakázat o nich dát najevo veřejnosti...

Občasná propagace je jen na místě. V naší společnosti pořád ještě existuje dost lidí, kteří nemůžou pochopit, přenést přes srdce, že se část lidí zamilovává do osob stejného pohlaví a chce s nimi strávit zbytek života se vším, co k tomu patří.

A rozhodně se homosexualita lidem nijak necpe, ne do té míry, že by na tebe pořád vyskakovalo deset článků. Já osobně tedy na žádný v 90% případů nenarazím, a to na internetu trávím fakt hodně času, jemně řečeno.

Nevím jestli píšeš obecně, nebo na mě, ale třeba já osobně patřím k těm, kterých je úplně ukradené kdo koho miluje a kdo s kým co dělá. Ale vadí mi, že denně narážím na materiály o homosexualitě i když je nehledám, neustále se to všude řeší a skutečně se cítím být bombardovaná. Dokonce ani tady nemám klid, pořád tady někdo píše o homosexuálech, nebo se ptá jaký mám na ně názor. Byla bych ráda za nějaký plugin nebo filtr, který prostě nebude zobrazovat materiály na tohle téma, protože jsem toho fakt překrmená.

Njn, evidentně máš nějakou netušenou zvláštní schopnost přitahovat materiály o homosexualitě! Tak ti přeju, aby se ti to přestalo dít, abys získala trochu z mé schopnosti na ně skoro vůbec nenarážet (jen jednou za uherský rok se mi to "podaří") a hodilo se ti to do normálu! :)

EU sem "na povel" niekoho tlaci same hnusarny, u nich su tie uchylne pochody vseliakych individui ulicami akoze normalne a chcu to aj tu, netreba im ustupovat , nech ziju doma ako chcu,ale na ulici ich nepotrebujem vidiet ako kreatury zrichtovane, nemusia nato z kilometra upozornovat aki su "jedinecni" a uz vobec nie vychovavat deti. Uz si zacinaju presadzovat v Nemecku prava aj pedofili a to je uz ozaj privela, ved Nemcom to nevadi, ze stary uchyl , co privandroval zije v byte s 6 manzelkami, najmladsia ma 6 a 18 rocna uz 2 deti vo veku 5 a 6 rokov a este hlasi, ze vsetky si vzorne plnia "manzelske povinnosti", skoro som sa dovracala, bol o tom clanok aj fotky /neviem odkedy je v nemecku pedofilia povolena../ len tomu ustupujme a zachvilu nas prevalcuju vseliaki naruseni ludia pedofili, nektofili, zoofili , ... hlasiaci sa o svoje prava a este detom v skolach zacnu masirovat mozgy, ake je to normalne.

:( Podej prstíček a sežerou tě celou i s rukou.

Ale no tak, tady v ČR jsou všichni proti tomu, aby si pedofilové, nekrofilové a zoofilové mohli dělat, co chtějí. Všichni včetně nich (až na výjimky) si jistě uvědomují, že by nebylo správné sexuálně žít s nevyvinutými, nevyzrálými lidmi, s mrtvými těly či s jinými živočišnými druhy, než je člověk.

Každý se může hlásit o co chce, třeba i o stometrové růžové prasečí kopyto - říct si o to ten člověk může, ale je jasné, že mu to nebude uznáno.

Jistěže pedofilové atd. budou více mluvit o svých právech, jestli se homosexuálům uznají ta jejich, ale, jak píšu, je nad slunce jasnější, že pedofilové atd. prostě NEuspějí.

Takže argumentovat proti uznání práv homosexuálům tím, že i pedofilové atd. dostanou své, je podle mého názoru (a jistě nejen podle mého) holá blbost. :) Stejně jako z toho zbytečně mít strach.

Já snad o tom založím stránku! :D

A jak jsem řekla, tak jsem udělala! :D

Jinak toto je, jak vidíte, první článek do rubriky Odpovědi. Tam budu střádat své (nevyžádané) odpovědi na nějaké zmínky o homosexualitě a homofobii. A vy své reakce na diskuzi můžete psát do komentářů! :)
 
 

Reklama